​​​​​​​آشوب و مزاحمت‌های جنسی در جشنی محلی در آلمان

جشن محلی شهر شورندورف، در ایالت بادن وورتمبرگ آلمان به خشونت کشیده شد. پلیس از «خشونتی وحشتناک» سخن به میان آورده است. در این جشن بسیاری از جوانان مهاجر آشوب برپا و برای زن‌ها مزاحمت‌های جنسی ایجاد کردند.

جشنی محلی در شهر شورندورف، در ایالت بادن وورتمبرگ آلمان، به آشوب کشیده شد و جوانان شرکت کننده در این جشن شیشه‌‌ی مشروبات را به سوی ماموران پلیس پرتاب کردند و به چندین خودروی پلیس آسیب رساندند.

پلیس این شهر در گزارشی از «خشونتی وحشتناک» سخن به میان آورده و اعلام کرده که چهار مورد مزاحمت‌ جنسی برای خانم‌ها گزارش شده‌اند. پلیس شورندورف در جریان برخورد با آشوبگران تقاضای کمک از پلیس مناطق همسایه را کرده است.

عصر روز جمعه (۲۳ تیر / ۱۴ ژوئیه) سه مزاحمت جنسی برای زنان در بازار شهر شورندورف به پلیس گزارش شد. از یک جوان عراقی که متهم به یکی از این مزاحمت‌ها شده بود، شکایت شده است.

روز شنبه (۲۴ تیر / ۱۵ ژوئیه) گزارشی به پلیس رسید که بر مبنای آن یک دختر ۱۷ ساله جلوی ایستگاه قطار این شهر، توسط سه مرد متوقف شده و این سه باسن او را دستمالی کرده‌اند. در این حادثه نیز سه پناهجوی افغان به عنوان متهم دستگیر شده‌اند.

 

پرتاب شیشه‌ها

غروب روز شنبه حدود ۱۰۰۰ جوان که به گفته ماموران پلیس بیشترشان سابقه مهاجرت داشتند، در پارکی در این منطقه گردهم آمدند. با گذشت زمان شرکت‌کنندگان شروع کردند به پرتاب شیشه‌های مشروب به سوی یکدیگر.

 

 

 

در چنین شرایطی ماموران پلیس خواستند یکی از مهاجمان که فردی را به شدت مجروح کرده بود دستگیر کنند. او اما مقاومت کرد و بسیاری از جوانان حاضر همبستگی خود را با او اعلام کردند و پلیس برای حفظ فرد بازداشت شده مجبور به محاصره او شد.

همین که پلیس منطقه را ترک کرد بار دیگر پرتاب شیشه‌ها از سوی جوانان به سوی هم آغاز شد. شنبه شب همچنین گروه‌های ۳۰ تا ۵۰ نفری جوانان به مرکز شهر شورندورف سرازیر شدند. ماموران پلیس گزارش داده‌اند که بعضی از این جوانان چاقو در دست داشتند.

گفته می‌شود در هنگام عبور جوانان از قبرستان قدیمی شهر شلیک هشداردهنده یک تفنگ به گوش رسیده است. در این شب روی دو خودروی پلیس تصویرهای گرافیتی کشیده شد. یکی از خودروها نیز از طرف افرادی ناشناس آسیب دید.

شنبه شب همچنین شش خودرو در شهر شورندورف دزدیده شدند و شکایت چندین ضرب و شتم در مرکز پلیس این شهر ثبت شد.

پلیس شهر شورندورف، که در ایالت بادن وورتمبرگ آلمان، در ۳۰ کیلومتری اشتوتگارت قرار دارد، از مردم این شهر تقاضا کرده در صورت مشاهده هر گونه خطایی در این چند روز با مراجعه به پلیس آن‌چه دیده‌اند را به اطلاع ماموران برسانند.

Advertisements

پیامی بگذارید

Please log in using one of these methods to post your comment:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s