اهدای جایزه ‹دیزرائیلی› (جایزه «دیزرائیلی» در لندن برای حفظ برنامه مهاجرت غیرتبعیض آمیز استرالیا)به «مالکوم ترنبول» نخست وزیر استرالیا

اهدای جایزه ‹دیزرائیلی› به «مالکوم ترنبول» نخست وزیر استرالیا

جایزه «دیزرائیلی» در لندن برای حفظ برنامه مهاجرت غیرتبعیض آمیز استرالیا به ‹مالکوم ترنبول› نخست وزیر این کشور تعلق گرفت

گروهی از مخالفان سیاست های مهاجرتی استرالیا همزمان با دریافت جایزه ای توسط ‹مالکوم ترنبول› نخست وزیر این کشور در لندن، سیاست مهاجرتی استرالیا را ‹غیرانسانی و ناعادلانه› دانسته و رفتار کانبرا با مردم را مانند حیوانات توصیف کردند.

خبرگزاری آسوشیتدپرس استرالیا اعلام کرد که مالکوم ترنبول در لندن همزمان با دریافت این جایزه از سیاست های دولتش برای حفاظت از مرزها دفاع کرد، در حالی که معترضان در خارج از محل اهدای جایزه ‹دیزرائیلی 2017› در لندن تجمع کرده بودند.

این جایزه در لندن برای حفظ برنامه مهاجرت غیرتبعیض آمیز استرالیا به ‹مالکوم ترنبول› نخست وزیر این کشور تعلق گرفت.

‹دیزرائیلی› سیاستمدار انگلیسی بوده که دو بار نخست وزیر انگلیس شده است و در ایجاد حزب محافظه کار نقش داشته است. وی در سال 1837 پس از چهار بار تلاش ناموفق وارد پارلمان شد و سه چهارم از 44 سال فعالیت حرفه ای پارلمانی خود را جزو مخالفان بود.

‹لیز اوشی› رهبر اعتراض به سیاست های استرالیا در مورد مهاجرت به آسوشیتدپرس، گفت: ما در اینجا جمع شده ایم تا نسبت به دریافت جایزه ای توسط ترنبول به دلیل سیاست های مهاجرتی دولتش اعتراض کنیم. ما فکر می کنیم سیاست مهاجرتی استرالیا غیرانسانی و ناعادلانه است و رفتار کانبرا با مردم مانند حیوانات می باشد… ما فکر می کنیم نیاز است به این سیاست پایان داده شود.

این جایزه توسط ‹امبر راد› وزیر بریتانیایی در بخش افتخارات به ترنبول برای حفظ برنامه مهاجرت غیر تبعیض آمیز استرالیا اهدا شد.

نخست وزیر استرالیا گفت که اروپا امروز با جریان های ناپایدار مهاجران و پناهجویان دست به گریبان است و استرالیا تجربیاتش را ارائه می دهد.

وی گفت: سیاست حفاظت از مرزها پایه ای برای مقابله با افراط گرایی اسلامی است.

 

 

AUS

Advertisements

پیامی بگذارید

Please log in using one of these methods to post your comment:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s