ایالت بایرن هنوز بر تعیین سقف نهایی پناهجویان تاکید دارد

هورست زیهوفر رئیس حزب سوسیال مسیحی بایرن پیش از آغاز نشست حزبی روز دوشنبه در بایرن ابراز خوشحالی کرد که شمار مهاجران تازه وارد به دلیل اتخاذ تدابیر مختلف و قوانین حکومت آلمان آشکارا کاهش یافته است. زیهوفر گفت که حدود ۸۰ هزار مهاجر در نیمه سال جاری به آلمان وارد شده اند.

زیهوفر تاکید کرد: «تا جایی که قضیه روی مبارزه علیه عوامل مهاجرت است، من از ابتکارات وزیر (امور همکاری های اقتصادی و انکشافی) گرد مولر و صدراعظم قدردانی می کنم و ما از همه این برنامه حمایت می کنیم. اما در صورتی که وضعیت تغییر کند، از نظر ما تعیین سقف نهایی مطرح است.»

حزب دموکرات مسیحی آلمان به رهبری صدراعظم انگلا مرکل، تعیین سقف نهایی برای آمدن مهاجرین در آلمان را قاطعانه رد می کند. به این دلیل حزب سوسیال مسیحی به عنوان حزب متحد آن نباید این خواست را در برنامه انتخاباتی مشترک بگنجاند.

اما البته رئیس حزب سوسیال مسیحی آلمان پیش از آن اعلام کرده بود که او هیچ توافقنامه ایتلافی را امضا نخواهد کرد، در صورتی که در آن تعیین سقف نهایی ثبت نشود. روز دوشنبه آینده، ۳ جولای، دو حزب متحد می خواهند برنامه انتخاباتی شان را در برلین معرفی کنند.

 

 

 

با وجود کاهش آشکار مهاجران تازه وارد به آلمان، حزب سوسیال مسیحی بایرن آلمان هنوز بر خواست خود مبنی بر تعیین سقف نهایی برای مهاجرین در آلمان تاکید می کند. این موضوع را هورست زیهوفر رئیس این حزب روز دوشنبه بیان کرد.

Advertisements

پیامی بگذارید

Please log in using one of these methods to post your comment:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s