دولت آلمان در جستجوی کارمندان برای اخراج سریع تر پناهجویان رده شده است

براساس گزارش یک رسانه، حکومت آلمان در جستجوی صد ها کارمند جدید است تا کار روی جریان بررسی اخراج متقاضیان پناهجویان رد شده سریع تر انجام یابد.

مجله اشپیگل از یک گزارش وزارت داخلی آلمان نقل کرده است که دولت آلمان برای انجام سریع بررسی کار اخراج پناهجویانی که تقاضا های پناهندگی شان رد شده است، به حدود ۴۲۰ کارمند جدید نیاز دارد که برای ۶ تا ۱۵ ماه به صورت داوطلبانه از ایالات در این مورد حمایت کنند.

براساس این گزارش هدف این است که «در زمینه بازگشت پناهجویان رد شده به کشورهای شان، به نتایج مطمئن دست یافت.» در این مورد دانایی قبلی در حقوق خارجی و پناهندگی نیاز نیست، بلکه آشنایی و آموزش «در محل کار توسط ادارات خارجی» به عمل می آید.

در این گزارش آمده است که در سال جاری ۲۰۱۷ شمار متقاضیان پناهندگی که مجبور به ترک کشور هستند، به حدود ۴۸۵ هزار خواهد رسید. توماس دیمیزیر وزیر داخله آلمان در ماه فبروری اعلام کرد که در سال پیش حدود ۸۰ هزار مورد اخراج پناهجویان رد شده وجود داشته است و این شمار در سال جاری افزایش خواهد یافت.

انگلا مرکل صدراعظم آلمان نیز در ماه فبروری با نخست وزیران ایالات، روی اخراج سریع پناهجویانی که تقاضا های پناهندگی شان رد  شده است، به توافق رسید.

المان

Advertisements

پیامی بگذارید

Please log in using one of these methods to post your comment:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s