ترامپ :مردم از مناطق مختلف خاورمیانه راهی این کشور شده اند که ما نمی دانیم آنها چه کسانی هستند، متوقف می کنیم. ،

84fca1a3-9cc9-44f1-85e3-a7ae930bb97b_w987_r1_s

ترامپ :مردم از مناطق مختلف خاورمیانه راهی این کشور شده اند که ما نمی دانیم آنها چه کسانی هستند، متوقف می کنیم. ،

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری منتخب آمریکا پنجشنبه شب در شهر سینسیناتی، واقع در ایالت اوهایو در جمع طرفداران خود سخنرانی کرد. این سخنرانی در ادامه تور «سپاسگزاری» آقای ترامپ است که همین روز در ایالت ایندیانا آغاز شد. دونالد ترامپ در جمع بزرگ طرفداران خود استادیوم سینسیناتی گفت می خواهد از اوهایو تشکر کند.

ترامپ گفت بارها گفتند که برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری باید رای اوهایو را ببرد، و کمکی هم در سطوح بالا دریافت نکرد که مهم نبود، بلکه با کمک مردم رای ایالت را برد.

او شعار انتخاباتی خود را تکرار کرد و گفت ما آمریکا را دوباره با عظمت خواهیم کرد.

او گفت از همه شرکت ها می خواهد که مشاغل خود را در آمریکا نگه دارند و آمریکا را محیطی خوب برای شرکت ها و کارگران می کند.

ترامپ گفت ما کشور را متحد می کنیم و برای اینکار زمینه های مشترک پیدا خواهیم کرد و کار را درست انجام خواهیم داد. او گفت از همه مهمتر این است که آمریکا دوباره بردن را شروع می کند.

رئیس جمهوری منتخب گفت واشنگتن ما را از طریق نژاد، محل تولد و…جدا کرده است و ما با «آمریکا» مردم این کشور را متحد خواهیم کرد.

او با اشاره به صحبت هایی که درباره جهانی شدن مطرح می شود گفت: اما ارزش های مردم محلی هستند. ترامپ گفت پول جهانی نداریم، سرود ملی جهانی نداریم. او گفت تعهد وفاداری ما به یک پرچم است و آن هم پرچم آمریکا است و ما ابتدا به آمریکا خواهیم رسید. ترامپ گفت جهانی شدن عالی است اما ابتدا می خواهیم روی ملت خودمان تمرکز کنیم.

او گفت ما به صلح اعتقاد داریم. ترامپ گفت ما از کارگران آمریکا دفاع خواهیم کرد.

دونالد ترامپ گفت با رهبران مختلف در دو هفته گذشته صحبت کرده است.

رد تبعیض نژادی، توقف مهاجرت از مناطق تروریست زده، انتقاد از سیاست پذیرش آوارگان

او گفت ما کشوری فراگیر خواهیم داشت. ترامپ گفت مردمی که به آمریکا می آیند باید پتانسیل آن را داشته باشند که ما را دوست داشته باشند و نه اینکه از ما متنفر باشند.

او گفت ما لحن کسانی که باعث جدایی می شوند و تبعیض قائل شوند را رد می کنیم.

ترامپ گفت جامعه آمریکاییان آفریقایی تبار و لاتین تبارها استقبال خوبی از او در انتخابات کردند. در جریان سخنرانی ترامپ معترضانی سعی کردند در سخنرانی او اخلال کنند.

ترامپ گفت بسیاری از افرادی که اعتراض می کنند رای هم نداده اند. او از مردم پرسید آیا با نظر او موافق هستند که افرادی که پرچم آمریکا را آتش می زنند باید با عواقبی روبرو شوند؟

او گفت به مهاجرت غیرقانونی پایان خواهیم داد. ترامپ گفت از کنگره می خواهد قوانین ویزا را به نفع کارگران آمریکایی تغییر دهد.

او ضمن اشاره به کشورهای خاورمیانه و بی ثباتی در آنجا گفت مهاجرت به آمریکا را از کشورهایی که نمی توان سابقه مهاجرانشان را بررسی کرد، متوقف می کند.

او گفت ما سن برناردینوی دیگر، اورلاندوی دیگر، یازده سپتامبر دیگر، پاریس دیگر نمی خواهیم. او گفت ایالت شما در دانشگاه ایالتی اوهایو نیز شاهد همین اتفاقات بود.

ترامپ این موضوع را به سیاست پذیرش آوارگان نسبت که به گفته او سیاستمداران نادان آن را اجرا کرده اند.

او گفت امن نگه داشتن آمریکا اولویت او است. او گفت هر چه بتوانیم انجام می دهیم تا تروریسم را بیرون از آمریکا نگه داریم. او گفت مردم از مناطق مختلف خاورمیانه راهی این کشور شده اند که ما نمی دانیم آنها چه کسانی هستند، و کافیست به اتفاقی که در ایالت شما افتاد بنگرید.

رد اوباماکر

ترامپ گفت بیمه اوباکر را ملغی می کنیم و آن را با چیز دیگری جایگزین می کنیم. ترامپ گفت با کنگره برای اینکه بیمه در دسترس همه کودکان باشد، همکاری می کند.

او گفت با دموکرات ها صحبت کرده است و نمی توان بن بست سیاسی موجود را دیگر ادامه داد. او گفت مجلس، سنا و کاخ سفید را در اختیار داریم اما می خواهیم دموکرات ها را نیز همراه خود کنیم.

ترامپ خطاب به مردم گفت کسانی که می گویند باید سطح توقعات خود را کاهش دهید، نادان هستند.

Advertisements

پیامی بگذارید

Please log in using one of these methods to post your comment:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s