بازداشت سه پناهنده ايرانی به اتهام تجاوز در دانمارک

kkkjjjkkkjj

رسانه های دانمارکی به نقل از پليس دانمارک از بازداشت سه پناهجوی ايرانی به اتهام تجاوز به عنف خبر داده است.

يک زن ۳۲ ساله گفته است که سه مرد ايرانی که در يک مرکز نگهد اری پناهندگان در سامسو (جزيره ای در کاتگات دانمارک) زندگی می کرده اند يکشنبه به او تجاوز کردند.

متهمان بعدازظهر دوشنبه در دادگاهی در آرهوس حاضر شدند. دادستان گفته است که تمام مردان متهم به ارتکاب تجاوز ايرانی بوده اند.

پليس گفته که طبق گزارشات تجاوز در خانه آن زن روی داده و حادثه در حدود ساعت ۱۵:۱۰ دقيقه بعدازظهر يکشنبه گزارش شده است. دادستان خواستار بررسی اين پرونده پشت درهای بسته و به صورت غير علنی شده است.

در جلسه دادگاه جزئيات درباره نوع رابطه اين زن با مردان در مرکز پناهندگی مطرح شده است. دو تن از مردان دستگير شده ۳۰ ساله و نفر سوم ۲۲ ساله بوده اند.

آلمان : جنجال افزایش ازار جنسی زنان پس از وورد موج پناهجویان

 

آزار جنسی و سرقت از زنان آلمانی در جریان جشن های سال نو در شهرهایی چون کلن، اشتوتگارت و هامبورگ، جنجال گسترده ای به پا کرده است و اظهارات جنجالی روز سه شنبه شهردار کلن بر دامنه این جنجال افزوده است.

گزارش شده که در مراسم جشن مربوط به شب سال نوی میلادی، جمعیتی حدود هزار نفر که ظاهری شبیه به اعراب یا اتباع شمال آفریقا داشتند و بعضا خود را به مستی زده بودند، در محوطه مقابل کلیسا و ایستگاه مرکزی شهر کلن و به بهانه تبریک گفتن سال نو، به ده‌ها زن و دختر تعرض و حتی تجاوز کردند.

آنگونه که خبرگزاری آلمان گزارش داده، اگرچه مشخص نیست که این افراد از پناهجویانی باشند که در موج اخیر ورود پناهجویان به اروپا، وارد آلمان شده‌اند، اما این حادثه به مباحث درباره نحوه مواجهه این کشور با مسئله پناهجویان دامن زده است.

پلیس آلمان گفته تصور نمی‌کند تمام هزار نفری که در شب سال نو مقابل کلیسای مرکزی شهر کلن (دم) حضور داشتند، در تعرض‌ها و تجاوزهای جنسی رخ داده نقش داشته باشند.

وزیر داخلی ایالت نورد راین وستفالن آلمان هم گفته که پلیس تاکنون سه مظنون را شناسایی کرده اما هنوز آنها را دستگیر نکرده است.

شهر کلن یکی از مراکز فرهنگی و هنری آلمان است که اقلیت‌های قومی و دینی بخش قابل توجهی از جمعیت آن را تشکیل می‌دهند.

منبع : خبرگزاری ایرانیان اسکاندیناوی

Advertisements

پیامی بگذارید

Please log in using one of these methods to post your comment:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s