سوئد: یک پناهنده کیس همجنسگرایی میده و با انجیل در دست به زنی تجاوز میکند و بهش میگه چون دختر خوبی بودی برات دعا میکنم .2سال زندان سپس اخراج

sssdsxx

بواسطه «همجنسگرايی» تقاضای پناهندگی کرد٬ به جرم تجاوز به يک زن محکوم به اخراج شد استکهلميان – يک پناهجوی ۴۱ ساله که با اعلام اينکه «همجنسگرا» بوده و جانش به اين واسطه در کشورش در معرض خطر قرار داشته است در ماه دسامبر سال ۲۰۱۵ وارد سوئد شد و تقاضای پناهندگی تسليم نمود.

وی اينک به اتهام تجاوز به يک زن در شهر فالون سوئد از سوی دادگاه بدوی به دو سال و نيم زندان و اخراج دائم از سوئد محکوم شده است.

به گفته زنی که مورد تجاوز اين مرد قرار گرفت روز ۱۴ ژوئن سال ۲۰۱۶ هنگامی که درب منزل وی را زدند و او درب را باز کرد متهم در پشت در بود و در حالی که يک کتاب «انجيل» در دست داشت از او آدرس يک انجمن را که در نزديکی قرار داشت پرسيد.

بنا بر مندرجات پرونده پس از آنکه زن در رابطه با آدرس به اين مرد کمک کرد و در حال بستن درب آپارتمان خود بود وی پای خود را لای درب آپارتمان گذاشته و از بسته شدن آن جلوگيری کرد و با وجود تلاشهای زن برای رهانيدن خود موفق شد که به داخل آپارتمان رفته و قربانی خود را مورد تجاوز قرار دهد.

زن در دادگاه از جمله بيان داشت: ­ پس از پايان تجاوز دستش را روی شانه ام قرار داد و گفت که دختر خوبی بوده ام و برايم دعا خواهد کرد. محکوم در زمان وقوع جرم ساکن يک قرارگاه پناهندگی در شهر بورلنگه بوده است.

در دادخواست دادستان از جمله آمده است که اين مرد ۴۱ ساله که تبعه کشور آفريقايی کامرون است در پرونده پناهندگی اش بيان داشته که بواسطه «همجنسگرايی و وجود تبعيض عليه همجنسگرايان در آفريقا به اروپا گريخته است.»

بواسطه «همجنسگرايی» تقاضای پناهندگی کرد٬ به جرم تجاوز به يک زن محکوم به اخراج شد

Advertisements

پیامی بگذارید

Please log in using one of these methods to post your comment:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s