مرکل شکست درسیاست در قبال مهاجرین را رد کرد

alamannnnannn

انگلا مرکل صدراعظم آلمان از جوانب متعدد حتی احزاب ائتلافی در حکومت نیز در مورد سیاست اش در قبال مهاجرین مورد انتقاد قرار دارد. او این تصور را که حکومت در بحران مهاجرین با شکست مواجه شده رد کرد.

اشتفن زایبرت سخنگوی مرکل امروز دوشنبه در برلین گفت: «حکومت آلمان فدرال در مورد مساله بحران مهاجرین کاملاً توانایی عمل را داشته است و بازهم چنین خواهد بود.»

او افزود که حکومت در زمان حاضر «در وسط کار های با مشقت و دشوار» قرار دارد و همه آن چیزی را که حکومت از تابستان سال 2015 به این سو انجام داده مشترکاً با شرکای ائتلاف فیصله شده است. «کارهای زیادی انجام شده است و کارهای زیادی نیز برای انجام دادن باقی است.»

به روز یکشنبه رهبران سه حزب در حکومت ائتلافی، در یک برنامه کاری برای حل موضوعات مورد منازعه توافق کردند، اما آنها موضوع مورد منازعه در مورد مهاجرین را به بحث نگرفتند.

هورست زیهوفر رهبر حزب سوسیال مسیحی آلمان مرکل را متهم به اشتباهات سنگین در این ارتباط می کند و خواهان یک محدوده قانونی برای حداکثر 200 هزار مهاجر در سال است. اما صدراعظم آلمان این خواست را رد می کند.

زایبرت سخنگوی او تاکید کرد که در آینده نیز مهم است که ازمهاجرت غیرقانونی جلوگیری شود. او افزود که با توافق میان ترکیه و اتحادیه اروپا، «جنایت های خطرناک قاچاق انسان» در دریای اژه قویاً کاهش یافته است.

زایبرت گفت که اما در بخش های دیگر بحیره مدیترانه تاهنوز ضرورت کار بیشتر وجود دارد. به این دلیل ضروری است تا توافقات مشابه با دیگر کشورهای نزدیک به بحیره مدیترانه صورت گیرد، اما او اعتراف کرد:

«این بسیار دشوار است، زیرا ما در لیبیا در تمام کشور یک شریک واقعاً دولتی نداریم.»

Advertisements

پیامی بگذارید

Please log in using one of these methods to post your comment:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s