افزایش مظنونان به تهدیدات امنیتی؛ در میان پناهجویان

soeeed

تاکنون اداره مهاجرت نام حدود ٢٨٠ پناهجو را به عنوان مظنونین به تهدیدات امنیتی، به پولیس امنیت گزارش کرده است. تعداد افراد گزارش شده در مقایسه با سالهای گذشته زیاد است و افزایش تقریبا دوبرابر را در ظرف یک سال نشان می‌دهد.

اوسکار ایکبلاد، رئیس اقدامات ویژه اداره مهاجرت می‌گوید:- رقم گزارش‌ها به پولیس امنیتی از سال ٢٠١٤ تا کنون پنج‌ برابر افزایش یافته است.

اداره مهاجرت افرادی را که قصد انجام جرم را داشته باشند و یا ظرفیت ارتکاب جرم نزد شان موجود باشد را به پولیس امنیتی گزارش می‌دهد. این وضعیت شامل حال افرادی نیز می‌شود که قبلا جرمی را انجام داده اند، مانند جرایم جنگی.

خاطر نشان می شود که با وجودیکه افزایش گزارش‌ها قابل توجه بوده است، اما به صورت مشخص این ارقام بیانگر تعداد واقعی آن عده از پناهجویان نیست که مظنون به تهدید امنیتی هستند.

در همین حال اوسکار ایکبلاد، باور دارد که تعدادی افراد از نظر اداره مهاجرت باز می‌ماند. دلیل بروز این مشکل موجودیت شمار زیاد پرونده ها است که اجرا کار را با تاخیر مواجه ساخته است. او ادامه می‌دهد:-ما باید هوشمندانه عمل کنیم. با این شبکه متراکم نمی توانیم، تمام پناهجویان را از زیر نظر بگذرانیم .

Advertisements

پیامی بگذارید

Please log in using one of these methods to post your comment:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s