جدول درآمدها کانادا برای مهاجرت پدر و مادر یا پدربزرگ و مادربزرگ در سال ۲۰۱۶

Untitled

اداره مهاجرت کانادا از تاریخ ۴ ژانویه ۲۰۱۶ برابر ۱۴ دی ماه ۱۳۹۴ پرونده های جدیدی در گروه اسپانسر شیپ پدر و مادر خواهد پذیرفت. نظر به آنکه تعداد پرونده هایی که پذیرفته خواهند شد، محدود است، لازم است متقاضیان در اسرع وقت نسبت به تکمیل و ارسال مدارک اقدام کند.

مهم ترین مشکلی که متقاضیان با آن مواجه هستند این است که نشان دهند برای اسپانسر شیپ (پدر و مادر) یا پدربزرگ و مادربزرگ خود درآمد کافی دارند. این درآمد تنها از طریق برگ مالیاتی معروف به Notice of Assessment یا کپی آن معروف به Option C Printout یا مدرک مستند دیگری از سوی اداره مالیات کانادا قابل اثبات است و هیچ مدرک دیگری در این خصوص پذیرفته نیست (بند ۳ ماده ۱۳۴ آئین نامه های مهاجرتی کانادا).

برای محاسبه حداقل درآمد لازم است تعداد نفرات خانواده خود را نیز اضافه کنید. مثلا اگر یک خانواده سه نفری در کانادا قصد اسپانسرشیپی پدر و مادر یکی از همسران را دارند تعداد اعضای خانواده در مجموع ۵ نفر محاسبه خواهد شد.

یک فرد مجرد که تنها مادر خود را اسپانسر می شود (به خاطر اینکه پدر ایشان فوت کرده است) دو نفر محسوب خواهد شد (خود اسپانسر به اضافه مادر وی).

دقت کنید که درآمدها باید در سه سال گذشته باشد. در نتیجه جدول زیر کمک می کند که بتوانید درآمد لازم را محاسبه کنید. نظر به آنکه سال ۲۰۱۵ هنوز تمام نشده و عملا کسی برگ مالیاتی این سال را ندارد، سال ۲۰۱۵ در جدول زیر نیامده است. مبالغ مربوط به سال ۲۰۱۵ اندکی بیشتر از سال ۲۰۱۴ خواهد بود.

شرایط اسپانسرشیپ برای استان ها متفاوت است و از حوصله این نوشته خارج. بنده در زمینه مهاجرت فعالیتی ندارم در نتیجه نمی توانم پاسخ گوی سوالات در این زمینه باشم.

Advertisements

پیامی بگذارید

Please log in using one of these methods to post your comment:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s