هلندیها پناهجویان کمتری را می خواهند

هلند

نتایج یک نظرسنجی که در هلند منتشر شده است نشان می دهد هلندیها تمایل دارند از تعداد پناهجویانی که به این کشور می آیند کاسته شود.

به گزارش سروش هلند و به نقل از روزنامه ی هلندی فولکسکرانت، اکثریت کسانی که در این نظرسنجی شرکت کرده اند، در پاسخ به سئوال در خصوص پناهجویانی که به هلند وارد می شوند گفته اند که تمایل دارند این میزان کاهش یابد.

این نظرسنجی توسط موسسه ی تحقیقاتی I&O Research برگزار شده و بیش از ۲۰۰۰ نفر در آن شرکت و به سئوالات پاسخ داده اند. ۴۵ درصد شرکت کنندگان گفته اند که مایل هستند پناهجویان کمتری به این کشور بیایند و تنها ۲۴ درصد موافق افزایش تعداد پناهجویان بوده اند. تقریبا همین تعداد نیز اعلام رده اند که با حفظ شرایط فعلی و میزان ورود پناهجو به هلند موافق هستند.

طبق آمار، دولت هلند و سازمان های مرتبط برای جابجایی پناهجویان و متقاضیان پناهندگی در هلند، ۷۲ میلیون یورو در سال ۲۰۱۴ پرداخت کرداند. سهم نهادهای دفاع از منافع پناهندگان نیز دریافت ۳۰ میلیون یورو کمک مالی به عنوان سوبسیدی (یارانه) از دولت بوده است و شورای قضایی هلند که خدمات وکالت رایگان به پناهجویان میدهد برای ارائه ی این خدمت در سال گذشته میلادی ۲۶ میلیون دریافت کرد.

علاوه بر اینها سال گذشته معادل ۵۶ میلیون و ۳۰۰ هزار یورو نیز برای تحصیل فزرندان پناهجویان و خود آنها در مدارس و سطوح بالاتر آموزش و پرورش پرداخت شده است.

میزان مخالفت با آمدن پناهجویان، در مردان بیش از زنان است. ۵۱ درصد مردان گفته اند که مایل نیستند پناهجوی بیشتری به هلند بیاید. این آمار در زنان ۳۷ درصد بوده است.

Advertisements

پیامی بگذارید

Please log in using one of these methods to post your comment:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s