سوئد : برخی از پرونده های مظنون برای رسیدگی به سپو فرستاده می شوند

3546880

شمار هرچه بیشتری از پناهجویانی که مظنون به انجام جرایم جنگی و یا ضد حقوق بشری هستند در جریان بررسی پرونده ی پناهندگی آنها، کشف می شوند.

به گزارش شبکه چهار رادیو سوئد در Östergötland شمار این گونه افراد در تمام سال گذشته ۲۰ نفر بود درحالی که درسال جاری تاکنون ۴۱ نفرشناسایی شده اند. 

Magnus Bengtsson کارشناس مسائل پناهندگی در اداره مهاجرت عنوان می کند که هنگام رسیدگی به پرونده پناهجویان، توجه بیشتری به این موضوع می شود.

او می گوید که تسلط ما در کارهایمان در رابطه با طرح پرسش ها و دنبال کردن مطالبی که پناهجویان تعریف می کنند بیشتر شده است. او می گوید که این افراد بیشتر در باره کیس خود حرف می زنند و کمتر اتفاق می افتد که مدرکی نیز برای گفته هایشان ارائه دهند.

ماگنوس بنگت سون همچنین می افزاید هنگامی که ما فقط مطالب آنها را می شنویم اگر به کارمان وارد باشیم در مواردی که گفته ها مشکوک به نظر می رسند، می توانیم با پرسش های مناسب مطالب آنها را دنبال کنیم.

او می گوید زمانی که شک این وجود داشته باشد که پناهجو مرتکب جرائم جنگی شده است، پرونده او برای بررسی به پلیس امنیتی، سپو فرستاده می شود.

ماگنوس بنگت سون می افزاید که سپو این پرونده ها را از نزدیک مورد بررسی قرار می دهد تا مشخص شود که آیا این افراد مرتکب جرائمی شده اند یا نه.

او می گوید که از اول سال تا کنون به ٤١ مورد مظنون از سوی اداره مهاجرت پی برده شد. این افراد از سوی این اداره مظنون به تروریست بودن و جنایت جنگی ارزیابی شدند.

Advertisements

پیامی بگذارید

Please log in using one of these methods to post your comment:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s