پیام ویدیویی اسکات موریسون وزیر مهاجرت استرالیا به پناهجویان و پناهندگان در این کشور

در ویدیویی که مشاهده میکنید اسکات موریسون شرایط تعیین شده برای پناهجویانی که به عنوان پناهنده شناخته نشده و با پاسخ منفی رو به رو شده اند یا به عنوان پناهده شناخته شده و همچنین پناهجویانی که مدارک هویتی به همراه ندارند شرح میدهد.

در ابتدا او با اشاره به کسانی که در بازداشتگاه های پناهندگی به سر می برند عنوان میکند که شما به این دلیل در این مرکز نگهداری می شوید، چون با قایق خود را به  استرالیا رسانده اید و کار شما غیر قانونی بوده، ما به همچین کسانی کمکی نخواهیم کرد.

شما در این مرکز نگهداری می شوید تا به درخواست پناهندگی شما رسیدگی شود و شما یک مرتبه حق این کار را دارید و میتوانید از وکیل استفاده کنید.

دولت در مورد درخواست شما تصمیم گیری خواهد کرد که آیا شما پناهنده واقعی هستید یا درخواست پناهندگی شما بر اساس واقعیت نیست.

اگر پناهنده شناخته شدید، در استرالیا اسکان داده نخواهید شد، شما هیچوقت در استرالیا زندگی نخواهید کرد.

اگر پناهنده شناخته نشدید، تا زمانی که تصمیم بگیرید برگردید به کشور خود در کمپ خواهید ماند، شما باید بدانید که در این مورد دولت تغییر نظر نخواهد داد، شما تا زمانی که برگردید به کشور خود در اینجا نگهداری می شوید یا اسکان داده خواهید شد جای دیگری به غیر از استرالیا.

اگر قصد برگشت به کشور خود را دارید میتوانید درخواست خود را حالا مطرح کنید و به کارمندان این مرکز گزارش دهید تا آنها شما را هماهنگ کنند با IOM که شما را در لیست انتقال به کشورتان قرار دهد.

اگر تصمیم بگیرید که برنگردید خانه، مدت زمان بسیار بسیار زیادی را در این مرکز نگهداری خواهید شد و من از شما درخواست میکنم که با دقت در مورد تصمیم خود فکر کنید.

قاچاقچیان انسان به شما دروغ گفته اند، آنها از شما سوء استفاده کردند و من متوجه هستم که شما خیلی عصبانی هستید اما حقیقت تغییر نخواهد کرد.

شما جایی هستید که هستید چون به صورت غیر قانونی و با قایق به استرالیا آمده اید، شما باید به هر کسی که میشناسید و میخواد همین کار را انجام دهید بگویید که این کار را انجام ندهد چون در این صورت آنها خود را در شرایطی مانند خود شما خواهند دید یا بسیار بدتر.

شما باید به هر کسی که شما را در این سفر کمک کرده بگویید که دولت به دنبال آنها است و در صورت پیدا کردن هر شواهدی آنها را بازداشت خواهد کرد.

قوانین جدیدی وضع شده در این دولت و من از شما درخواست میکنم که با دقت به کاری که انجام میدهید فکر کنید این سیاست دولت جدید است و تغییر خواهد کرد.

لینک گروهای فیسبوک وبلاگ پناهندگی: گروه اطلاع رسانی ، گروه پرسشهای پناهجویان

عضو پیج رسمی ما در فیس بوک شوید: facebook.com/Refugee.Seekers

  • لطفا از مطالب وبلاگ بدون استقاده از منبع در جایی استفاده نکنید.
  • برای لینک کردن، آدرس این پست را از آدرس بار بالای مرورگر کپی کرده و به کل مطلب لینک کنید، با این کار، بالا بودن فرهنگ خود را نمایان کنید.

1 دیدگاه برای “پیام ویدیویی اسکات موریسون وزیر مهاجرت استرالیا به پناهجویان و پناهندگان در این کشور

پیامی بگذارید

Please log in using one of these methods to post your comment:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s