۲۵ هزار دلار ، جریمه فریب اداره مهاجرت کانادا

immigration-fraud

بر اساس اعلام اداره مرزبانی کانادا مردی ۴۴ ساله که ملیت ایشان افشا نگردیده است و دارای کارت اقامت دائم کانادا می باشد بدلیل فریب وزارت مهاجرت کانادا به پرداخت ۲۵ هزار دلار جزای نقدی محکوم گردیده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده ، این فرد تقاضانامه خود را جهت تمدید کارت اقامت خود به سازمان مربوطه ارائه نموده و مدعی گردیده بود که مدت قانونی اقامت خود را در کانادا سپری نموده است و واجد شرایط تمدید اقامت خود می باشد.

 

بر اساس تحقیقاتی که مرزبانی کانادا انجام داده است ، مشخص گردید که شخص مزبور در کانادا اقامت نداشته و اطلاعات غلط را در تقاضانامه خود درج نموده است.

بر همین اساس به دلیل ارائه اطلاعات غلط و نادرست و بر اساس رای دادگاه هالیفاکس ، نامبرده به پرداخت ۲۵ هزار دلار جریمه نقدی محکوم گردیده است.

وزارت مهاجرت کانادا مکررا اعلام نموده است که اخذ شهروندی و اقامت کانادا خریدنی نمی باشد و با متخلفین به شدیدترین نحو برخورد خواهد شد.

شایان ذکر می باشد که افرادی که با دادن اطلاعات غلط ، قصد فریب وزارت مهاجرت کانادا را داشته تا اقامت خود را تمدید و یا به شهروندی کانادا نائل آیند ، علاوه بر جریمه نقدی ، از کشور نیز اخراج خواهند گردید.

source: iranto.ca

  • لطفا از مطالب وبلاگ بدون استقاده از منبع در جایی استفاده نکنید.
  • برای لینک کردن آدرس این پست را از آدرس بار بالای مرورگر کپی کرده و به کل مطلب لینک کنید، با این کار ، بالا بودن فرهنگ خود را نمایان کنید.
Advertisements

پیامی بگذارید

Please log in using one of these methods to post your comment:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s