درخواست ویزای استرالیا

توجه داشته باشید که یک فرد میتواند بطور همزمان برای دریافت زیر گروههای مختلف جهت دریافت ویزا از کشور استرالیا یا هر کشور دیگری تقاضا دهد.

برای نمونه یک فرد می تواند همزمان برای دریافت ویزای تحصیلی – ویزای معالجه بیماری- ویزای توریستی – ویزای ملاقات با خویشاوندان و البته ویزای پناهندگی تقاضا دهد. بررسی پرونده های مربوطه اگر چه به تمامی توسط اداره مهاجرت کشور مقصد ولی بصورت مجزاو مستقل صورت می گیرد.

بنابراین یک نفر می تواند همزمان برای دریافت ویزای بشردوستانه و ویزای پناهندگی جایگزینی ( از طریق معرفی UNHCR ) تقاضای افتتاح پرونده دهد.

البته هر فرد متقاضی باید در فرمهای مربوطه مشخص کند که آیا قبلا» تقاضایی برای دریافت ویزا از آن کشور با کشورهای دیگر داشته است یا خیر و اینکه آیا این تقاضاها منجر به پاسخ مثبت شده است و یا پاسخ منفی . چنانچه این نتیجه قبلا» منفی بوده باشد مقامات مهاجرتی کشور مربوطه علت رد تقاضا را بررسی خواهند کرد تا مطمئن شوند دلیلی که منجر به رد تقاضای پیشین شده است علتی برای رد تقاضای جدید نیست.البته چنانچه هر یک از این تقاضاها پس از بررسی مربوطه منجر به اعطای نتیجه قبولی و اخذ ویزای استرالیا شود تمامی تقاضاهای دیگر برای اخذ ویزای ورود به استرالیا بصورت اتوماتیک باطل خواهد شد.

ضمنا» چنانچه تقاضای افراد برای دریافت ویزا از نوع موسوم به بشردوستانه رد شود احتمال اعطای ویزا از نوع پناهندگی جایگزینی ( از طریق معرفی UNHCR ) کمتر خواهد بود.

Link: http://bipanah.com/Forum/viewtopic.php?t=583

  • لطفا از مطالب وبلاگ بدون استقاده از منبع در جایی استفاده نکنید.
  • برای لینک کردن آدرس این پست را از آدرس بار بالای مرورگر کپی کرده و به کل مطلب لینک کنید، با این کار ، بالا بودن فرهنگ خود را نمایان کنید.
Advertisements

پیامی بگذارید

Please log in using one of these methods to post your comment:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s