آمار وارد شدگان از طریق دریا(غیر قانونی) در ماه فبریه 2013 به استرالیا – لیست کامل

round-Australian-flag

2 فبریه: 1 لنح با 66 مسافر در شمال شرق جزیره کریسمس توسط گشت کنترل مرزی شناسایی و همه ی مسافران به کمپ کریسمس آیلند فرستاده شدن تا پس از چکاپ پزشکی ، پروسه پناهندگیشون از سر گرفته بشه.

3 فبریه: 1 لنج با 132 مسافر در شمال غرب جزیره کریسمس شناسایی و همه ی مسافران به کمپ کریسمس آیلند فرستاده شدن تا پس از چکاپ پزشکی ، پروسه پناهندگیشون از سر گرفته بشه.

7 فبریه: 1 لنج با 47 مسافر در شمال شرق جزیره کریسمس توسط گشت کنترل مرزی شناسایی و همه ی مسافران به کمپ کریسمس آیلند فرستاده شدن تا پس از چکاپ پزشکی ، پروسه پناهندگیشون از سر گرفته بشه.

7 فبریه: 1 لنج با 88 مسافر و یک خدمه در شمال شرق جزیره کریسمس توسط گشت کنترل مرزی شناسایی شد و همه ی مسافران به کمپ کریسمس آیلند فرستاده شدن تا پس از چکاپ پزشکی ، پروسه پناهندگیشون از سر گرفته بشه.

9 فبریه: 1 بنج با 53 سرنشین و 2 خدمه در جنوب غرب تپه های اسکات شناسایی شد توسط هواپیمای گشت گمرک و کنترل مرزی استرالیا و همه ی مسافران به کمپ کریسمس آیلند فرستاده شدن تا پس از چکاپ پزشکی ، پروسه پناهندگیشون از سر گرفته بشه.

11 فبریه: 1 لنج با 58 مسافر و 2 خدمه در شمال شرق جزایر آشمور شناسایی شد ، توسط هواپیمای گشت گمرک و کنترل مرزی استرالیا و همه ی مسافران به کمپ کریسمس آیلند فرستاده شدن تا پس از چکاپ پزشکی ، پروسه پناهندگیشون از سر گرفته بشه.

14 فبریه: 1 لنج با 35 سرنشین و 2 خدمه در شمال جزیره کریسمس توسط گشت کنترل مرزی شناسایی و همه ی مسافران به کمپ کریسمس آیلند فرستاده شدن تا پس از چکاپ پزشکی ، پروسه پناهندگیشون از سر گرفته بشه.

15 فبریه: 1 لنج با 10 مسافر و 1 خدمه در شمال غرب جزایر براوز شناسایی شد و همه ی مسافران به کمپ کریسمس آیلند فرستاده شدن تا پس از چکاپ پزشکی ، پروسه پناهندگیشون از سر گرفته بشه.

17 فبریه: 1 لنج که 33 مسافر و 2 خدمه داشت وارد آبهای استرالیا و در نزدیکی شمال جزیره کریسمس شناسایی شد و مسافران به کمپ کریسمس آیلند منتقل شدن تا پس از چکاپ پزشکی ، پروسه پناهندگیشون از سر گرفته بشه.

18 فبریه: یک لنج در شمال شرق جزایر آشمور شناسایی شد که 58 مسافر و 2 خدمه داشت، مسافران به کمپ کریسمس آیلند منتقل شدن تا پس از چکاپ پزشکی ، پروسه پناهندگیشون از سر گرفته بشه.

18 فبریه: یک لنج با 17 مسافر در شمال جزیره کریسمس توسط هواپیمای کنترل مرزی شناسایی شد، مسافران به کمپ کریسمس آیلند منتقل شدن تا پس از چکاپ پزشکی ، پروسه پناهندگیشون از سر گرفته بشه.

18 فبریه: یک لنج با 84 مسافر و 2 خدمه در شمال شرق جزیره کریسمس شناسایی و همه ی سرنشینان به کمپ کریسمس آیلند منقل شدن تا اقدامات لازم پزشکی و امنیتی انجام و پروسه پناهندگی شروع بشه.

21 فبریه: یک لنج با 88 مسافر توسط گشت هوایی نیروی دریایی استرالیا در شمال جزیره کریسمس شناسایی و به کمپ کریسمس آیلند انتقال داده شدن تا اقدامات لازم پزشکی و امنیتی انجام و پروسه پناهندگی شروع بشه.

21 فبریه: یک لنج با 66 مسافر در شمال شرق جزیره کریسمس در آبهای استرالیا توسط گشت هوایی نیروی دریایی شناسایی و همه به کمپ کریسمس آیلند برده شدند تا اقدامات لازم پزشکی و امنیتی انجام و پروسه پناهندگی شروع بشه.

25 فبریه: یک لنج با 68 مسافر در شمال شرق جزایر آشمور در آبهای استرالیا توسط گمرک و گشت مرزی شناسایی و همه سرنشینان به کمپ داروین منتقل شدن تا اقدامات لازم پزشکی و امنیتی انجام و پروسه پناهندگی شروع بشه.

28 فبریه: یک لنج با 33 سرنشین در شمال  داروین توسط گمرک و کنترل مرزی شناسایی و تمامی مسافران به کمپ داروین منتقل شدن تا اقدامات لازم پزشکی و امنیتی انجام و پروسه پناهندگی شروع بشه.

Advertisements

پیامی بگذارید

Please log in using one of these methods to post your comment:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s