قیمت و مراحل پرداخت مبلغ کیس پناهندگی

بسیاری از پناهجویان از ما درخواست میکنند که هزینه ابتدایی پرداخت نشود و همه هزینه در انتهای کار پرداخت شود، ما مجبور هستیم مبلغی را در ابتدا دریافت کنیم به این دلیل که متاسفانه بسیاری افراد روزانه درخواست کیس میکنند و پس از اینکه ساعتها زمان صرف آموزش آنها و ساخت سناریو شد با ما قطع رابطه میکنند و ساخت قسمت مدارک را خود بر عهده میگیرند تا هزینه ما را پرداخت نکنند، در مواردی حتی مدارک برای رویت شخص ارسال شده تا با تایید او و اثبات اینکه مدارک آماده شده و ساخت تمامی مراحل به اتمام رسیده مبلغ کیس پرداخت شود اما نه تنها این پرداخت انجام نشده بلکه از روی مدارک کپی برداری شده و تمام هزینه و زمان صرف شده توسط ما به هدر رفته.

همچنین در مواردی افرادی فقط برای اطلاع از چگونگی انجام کار توسط ما و کپی آن به قصد کلاهبردای از پناهجویان درخواست کیس میکنند و پس از اطلاع از همه مراحل شروع به تبلیغ و کلاهبرداری از پناهجویان میکنند که با روش دریافت هزینه مرحله به مرحله این مشکل بر طرف شده.

برای جلب رضایت مشتری ما از سیستم مرحله ای برای دریافت مبلغ کیس استفاده میکنیم تا هر 2 طرف معامله راضی باشند و با خیال آسوده با هم همکاری کنند.

مرحله اول:  که پس از مشاوره اولیه انجام میشود مبلغ 150$ است و به این دلیل مبلغ اولیه پایین است که مشتری بتواند با خیال راحت و بدون دقدقه و ترس از پرداخت هزینه زیاد ساخت کیس خود را شروع کند.

مرحله دوم: وقتی 50% ساخت سناریو به پایان رسید 150$ پرداخت می شود.

مرحله سوم: پرداخت پس از اتمام کامل ساخت سناروی کیس پناهجو است که حدود 5 تا 8 روز زمان لازم دارد، در این مرحله پناهجو مبلغ 150$ پرداخت میکند.

مرحله چهارم: شروع تمرینات، در این زمان که پس از اتمام سناریو آغاز می شود و تا اتمام مدارک به طول می انجامد تمرینات و تست مختلف به شکل ها مختلف از پناهجو گرفته می شود تا برای اینترویو بدون هیچ مشکلی آماده باشد، بخشی از این تمرینات مربوط به تست اینترویو است که در دو مرحله از طریق اسکایپ گرفته می شود.

مرحله پنجم: زمان بعدی پرداخت پس اتمام ساخت مدارک لازم جهت اثبات سناریو ساخته شده است، در این مرحله که باید مبلغ 500$ باقیمانده پرداخت شود،  تمام مدراک لازم برای ثابت کردن اینکه جان پناهجو در خطر مرگ است تهیه و همچنین ممکن است لازم باشد که مدارک شغلی و تحصیلی شخص تغییر کند که ما این کار را به عنوان بخشی از تعهدمان به ساخت کیسی کامل و بدون هیچ مشکلی که بعدا پناهجو دردسرساز شود انجام میدهیم (این مدارک شامل احضاریه-دادنامه-سند در رهن و سایر مدارک مورد نیاز میشود).

جمع تمامی مبالغ پرداختی 950$ است.

مبلغ 200$ هزینه پست است و در واقع هزینه ساخت کیس 750$ تمام می شود.

Advertisements

پیامی بگذارید

Please log in using one of these methods to post your comment:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s